Náš LARP

Náš LARP sa odohráva v nami vymyslenom fantasy svete, funguje tu mágia no iné rasy sú vzácne. Celkovo mávame okolo 30 hráčov, ktorí medzi seba radi príjmu nováčika. Hra trvá jeden deň, približne 8-10 hodín a špecifikom je, že príbeh pokračuje. Zakaždým po približne jednom až 1.5 mesiaci sa odohrá ďalšia epizóda tak isto ako sú epizódy v seriáloch a môžete sa teda tešiť čo nové vašu postavu bude čakať.

Niektoré epizódy však vyžadujú špeciálne podmienky, a tak napriek tomu, že sa bude hlavne odohrávať na ohraničených lúkach a lesoch s historickou dedinkou, niekedy budú epizódy špeciálne spestrené inou lokalizáciou priebehu. Všetko v blízkosti Bratislavy.

Čo k tomu treba: Najskôr je potrebná registrácia cez Registračný formulár, potom s tebou organizátor preberie tvoju postavu tak, aby si s ňou bol spokojný, a zapasuje ju do príbehu. Stačí jednoduché oblečenie ako kostým, ktoré vyzerá historicky. Tunika alebo dlhé tričko v nekričiacich farbách a k tomu jednoduchá sukňa alebo nohavice s nerušivými turistickými topánkami alebo kanadami. Príbeh sa odohráva v dedinke na konci sveta, takže netreba mať obavy z veľmi jednoduchých kostýmov.

Ako to vyskúšať je jednoduché, cez „Registračný formulár“ vyplňte pár údajov a ak máte predstavu, tak aj čo by ste chceli hrať. Organizačný team sa vám v priebehu pár dní ozve a pomôže vám vymyslieť vašu postavu tak, aby ste sa na hre zabavili a rád vám odpovie aj na ďalšie otázky.

Neváhaj nás v prípade otázok kontaktovať na larp@event-horizon.sk